Opowiadanie o Larry'm Stylinson'ie .

Skarbem Ludzie , Którym Możesz Ufać .

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Bohaterowie :D .

Tak , wiem . Nie wiem po co bohaterowie , ale zawsze ich piszę :D .
A więc tak :


Harry Styles .Ma 18 lat . Jest miłym i uroczym chłopakiem o pięknych zielonych oczach. Uwielbia Louis'a. Umie mówić po francusku. W niedzielę lubi spędzać czas na długim spaniu Uwielbia chodzić nago. Nigdy nie ma porządku, zawsze jest bałagan. Nienawidzi oliwek. Bardzo przejmuje się zdaniem innych. Nie cierpi palenia, narkotyków i innych używek. Kocha piątki. Uwielbia brać długie prysznice. Zawsze zaraża wszystkich śmiechem. Gra na gitarze.


Louis Tomlinson .


Ma 20 lat. Jest strasznie zabawnym chłopakiem. Każdego potrafi rozbawić. Najbardziej dogaduje się z Harry'm. Nigdy nie nosi skarpetek. Lubi nosić kolorowe spodnie. Nigdy nie chce być dojrzały. Kocha nosić paski.


Zayn Malik .


Ma 19 lat. Jest pakistańskiego pochodzenia. Ma piwne oczy. Zawsze nosi przy sobie lusterko i spędza przy nim bardzo długo. Jest typem niegrzecznego chłopca. Gdy mu się nudzi to wpisuje sobie w google swoje imię. Umie grać na trójkącie.


Liam Payne .


Ma 18 lat. Ma ciemnobrązowe oczy. Ma dziewczynę Danielle. Uwielbia wszystko co związane z Disney'em. Kocha śpiewanie i koszykówkę. Uwielbia gotować. Uważa , że jest tym niezdarnym w zespole.


Niall Horan .


Ma 18 lat. Ma oczy koloru mocnego niebieskiego. Ma włosy farbowane na blond. Gra na gitarze. Jest leworęczny. Zawsze gada przez sen. Ma bluzkę z napisem "free hugs". Kocha się przytulać.
Tagi: bohaterowie
03.03.2012 o godz. 21:27
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Lenkaa
6.04.2012, 11:42
Lenkaa napisał(a):
Liam i Hazza :**
Mmmmm Mega foty ^^
statystyki